plfreestyle

Spin, flow and multiball


#1 2011-01-12 15:18:44

Suprone

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-12
Posty: 10
Punktów :   

Chestroll na 3 piłki

Witam.
Od dłuższego czasu próbuje wykonać chestrolla na 3 piłki podczas żonglerki i mam z tym ogromny problem. czasem uda się przeturlać jedną piłke
może są jakieś fundamentale do tego tricku? strasznie mi sie podoba ;d

Offline

 

#2 2011-01-12 15:49:59

4Eyed

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-06
Posty: 46
Punktów :   

Re: Chestroll na 3 piłki

hmm no to ciężki trik, też miałem problemy żeby go opanować i na początku również udawało mi się przetoczyć tylko jedną piłkę. Myślę, że kluczem do sukcesu jest tu szerokie rozstawienie ramion, a także utrzymywanie ich równolegle na tej samej wysokości, aby piłki miały czas się przez nie przetoczyć. Na początku staraj się przerzucać piłki z ręki do ręki na większej wysokości, gdy już opanujesz ten trik możesz próbować "podawać" je sobie z ręki do ręki, gdyż wygląda to bardziej estetycznie. Ale technikę wyrabia się przez trening:)

Offline

 

#3 2011-01-12 15:50:01

pszczelarz100

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-12
Posty: 5
Punktów :   

Re: Chestroll na 3 piłki

Joł umiem ten trik bardzo dobrze i postram sie pomuc:) Na początku musisz opanowac chestrolla 2 piłami do perfekcji.Podczas żąglowania staraj sie aby 1piła przeszła po klacie ,następnie dalej żągluj i tak wkółko. Mi na początku też nie wychodziło ,musisz miec cierpliwosc do tego triku. Z czasem bedzie wychodzic coraz lepiej ,dołuż  2piłe;] potem 3;]i gites;]  Mam nadzieje że pomogłem . Miełgo treningu. 

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bottleofwine.pun.pl www.witchers.pun.pl www.schwarzwald.pun.pl www.mbdig.pun.pl www.championsonline-bzs-forum.pun.pl