plfreestyle

Spin, flow and multiball

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-01-12 20:44:51

streetking

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-12
Posty: 2
Punktów :   

Problem ze stackiem

siema.mam problem z wykonaniem stacka gdy tylko położe drugą piłke na rozkręcona ta odrazu spada lub odskakuje.Jak wy zaczynaliście  z tym trickiem.za odp dzieki.

Offline

 

#2 2011-01-13 15:42:16

WLKW

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-12
Posty: 11
Punktów :   

Re: Problem ze stackiem

Myślę że każdy z nas zaczynał ze stack'iem w ten sam sposób
Myślę że kluczem jest wielokrotne powtarzanie tej samej czynności. Hmmm... może taka mała podpowiedź <myśli>. Rozkręć jedną piłkę jak najmocniej potrafisz , następnie drugą połóż na samym środku rozkręconej nie staraj się od razu dokręcać jej palcami , tylko utrzymać równowagę obu piłek, poruszając całym przedramiem w kierunku w którym pochylają sie piłki . Gdy to opanujesz myślę że dużo łatwiej będzie z dokręcaniem

Offline

 

#3 2011-01-13 15:44:00

Suprone

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-12
Posty: 10
Punktów :   

Re: Problem ze stackiem

miałem ten sam problem co ty. może spróbuj z łączenia? wszyscy których znam nauczyli się stacka z łączenia a dopiero potem z rozkręcania. chociaż nie... jeden kumpel nauczył się go rozkręcając drugą piłke na górze... i zajęło mu to jakieś 5 dni o.O a jeśli łaczenie ci nie odpowiada to nie ma lepszej rady od "ćwicz, ćwicz ćwicz!" i staraj się żeby druga piłka znalazła się dokładnie na środku tej na dole. jeśli jesteś praworęczny to próbuj go zrobić na lewej. dużo osób mówi, że tak jest łatwiej.

Offline

 

#4 2011-01-13 18:12:50

streetking

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-12
Posty: 2
Punktów :   

Re: Problem ze stackiem

Dzięki wielkie.Trzeba wyćwiczyć

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mat2011ps.pun.pl www.pokemonmistrz-chimchar.pun.pl www.theo2.pun.pl www.warszawawlochy.pun.pl www.streetartists.pun.pl